Noutăți

Vă informăm că,  la nivelul judeţului Maramureş, se desfăşoară  campania de vaccinare cu vaccinul Pfizer.

Din unităţile şcolare pe care le reprezentaţi, s-au înscris elevi şi  cadre didactice /didactice auxiliare/nedidactice  pe care vă rugăm să-i anunţaţi că se pot prezenta, în  centrele de vaccinare din: Baia Mare (Centrul comercial Value Center),  Sighetu Marmaţiei (Parcarea supermarket Kaufland), Bogdan Vodă  (Str. Principală nr. 365), conform programării din afişe.

Notă: pentru elevii care nu au împlinit vârsta de 18 ani este nevoie de acordul părinţilor!

Concurs "Benerficiile unei alimentatii sanatoase". Invitatie

Adresa  160 MECS Apel selectie grup in grupurile de lucru pentru eleborarea curriculum-ului

• INFORMARE VACCINARE DIN 24.05.2021

Last Update by:May 5, 2016 :: Citeste